Altus Risk Management logo
ofirmie

O firmie

Altus Risk Management Services jest firmą świadczącą usługę kompleksowego zarządzania wierzytelnościami.

Naszym Klientom oferujemy pełen zakres produktów w procesie dochodzenia należności począwszy od monitoringu i windykacji przedsądowej, poprzez długoterminowe nadzorowanie wierzytelności i kupno portfeli należności, aż po kompleksową obsługę prawną.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, wiedzę i wieloletnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania wierzytelnościami, nieustannie podnosząc kwalifikacje naszych pracowników i uważnie nadzorując wszystkie procesy wewnętrzne w firmie.

Podstawowym elementem naszej strategii biznesowej, a jednocześnie wiodącą zasadą, na której opieramy współpracę z naszymi Klientami jest jakość świadczonych przez nas usług. Wyraża się to nie tylko w skuteczności podejmowanych przez nas działań, ale również w dbałości o utrzymanie dobrych i zdrowych relacji biznesowych naszych Klientów z ich dłużnikami. Dlatego robimy wszystko, aby nasze działania były zawsze zgodne z powszechnie obowiązującymi zasadami etyki w biznesie, a nasi Klienci wiedzieli, że szczególną wagę przywiązujemy do dbałości o ich dobre imię.

Wierzymy, że budując firmę w oparciu o te właśnie zasady tworzymy solidne podstawy dla długookresowej i obopólnie korzystnej współpracy z naszymi Klientami.